GELİŞİM ÖYKÜSÜ

 • 2013- Hibe Projeleri – Taahhüt İşleri

  Avrupa Birliği Desteği kapsamında Paket projeler ile çok sayıda kişinin hibe almasına çok büyük yatırımların hayata geçirilmesine vesile olduk. Bu sırada Sağlık Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, İl Özel İdaresinde taahhüt işleri yaptık.

 • 2014- İlk Konut Projesi

  Yap-Sat sektöründeki ilk projemiz olan ECEMPARK ile sektöre giriş yaptık, henüz yıl bitmeden 2. Proje Ecempark-2 için anlaşma sağlandı ve yeni yıla yeni proje ile başlandı. Bu sırada proje ve değerleme hizmetlerine hız kesmedik ve onlarca projeye, binlerce değerleme çalışmasına imza attık.

 • 2015- Her Sektörde Güvenle – ERCA

  Yap sat sektöründe Ecempark-2 ve Boyar Apart projelerini tamamladık. Onlarca kişiye mühendislik hizmeti verdik, binlerce değerleme çalışması ile şehrimizde sektörün liderleri arasında yer aldık. Taahhüt çalışmaları kapsamında birçok özel ve devlet işini tamamladık.

 • 2016- Büyük Adımlar – Büyük Hayaller

  2016 yılında hedefimiz daha büyük işler, hayallerimiz ise daha güçlü bir ERCA’ydı. 3 konut projesini tamamlamak üzere yola koyulduk. Bu sırada 1 personel ve tek sektörle işe başlayan ERCA, 60 kişinin çalıştığı, onlarca çalışma ortağına iş imkanı sunan, milyonlarca lira ciroya sahip bir şirket haline geldi.

 • 2017- 3 Proje Tamam - Yeni Şirket Ofisimize Taşındık

  Üç projeyi tamamladık. Yüzlerce değerleme, mühendislik hizmeti sağladık. Gelişen ve büyüyen ERCA’nın artık kabuğunu kırmasının zamanıydı. 3 ay süren tasarım çalışmaları neticesinde her bir detayına günlerimizi verdiğimiz, 3 katta toplamda 300 m2 alanlı yeni ofisimize taşındık.

 • 2018 – ERCA Geleceğe Yatırım Yapıyor

  Konut sektöründe Eylül apartmanı projemizi sonlandırdık, mühendislik ve değerleme işlemlerimizi devam ettirmekteyiz. Bu sırada geleceğimizi inşa etmek ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak için İnternet ve Yazılım sektörüne adım atıldı.

 • Gelecek ERCA!

  Biz ERCA’yı azimle çalışmanın ve geleceğe güvenle bakmanın adı olarak görüyoruz. Yeni nesile ve çevremizdeki insanlara daha iyi bir Türkiye için daha aydınlık yarınlar için inovatif ve araştırmacı olmayı, daha güçlü yarınlara koşmak için daha azimli çalışmayı öneriyoruz.